A3 Çift Taraflı Broşür 5000 Adet

990.00 TL
Ürün Detayları:

Broşür Nedir ?

Broşür, tanıtım ve gelişme için vazgeçilmezdir. Sizi yeni müsteri kitlelerin etanınmanızı ve ulaşmanızı saglayan materyaldır. Basımı size artı katacaktır hiç bir sekilde zarar olmayacak sizeleri daha geniş bir çevreye ulaşmanızı saglayacaktır.

Matbaa23.com Onine Matbacılık Ulaşarak size farklı seçenekler sunmaktadır. Tasarımınız ister kendiniz ister online artkadaşlar yardımıyle en kısa sürede tamamladıktan sonra Broşür baskı istediğiniz ölçü ve özelliklerde baskıya alabilirsiniz. Broşür fiyatları seçtiğiniz özellğe göre farlılık göstermektedir.

Online el ilanı siparişi vermek, size farklı ve uygun fiyat araştırma imkanı saglar. sitemizden online yardım olarak kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. matbaa23.com'un online matbaa alanında kendini ıspatlamış danışmanlara hemen sipariş verrebilirsiniz

Broşür Fiyatları Nasıl Belirnir ?

Broşür fiyatları ile ilgili bir çok seçenek sunulmaktadır. Baskıya alınacak olan ürününde istediğiniz bilgi ve görsellere göer degişiklik gödtermektedir. A6 broşür fiyatları daha uygun olurken, A5 broşür fiyatları' nın, ebatlar artığı için fiyatlar degişmektedir.

Ayrıca broşür tek taraflı mı yoksa çift taraflı olması, kullanmak istediğiniz kağıt gramajı fiyatı etkilemekte ve değiştirmektedir.

El ilanı bastırmadan önce nelere dikkat etmeli?

Görselik ön planda olmalıdır.
Öncelikle bir iyi bir araştırma yapıldıktan sonra örnekler incelenerek renk, font ve görsellerle grafik çalışmasına zenginlik katmalıdır.
Amaç kısa sürede dikkat çekmek ve akılda kalıcı bir tasarım oluşturmaktır.
İlanlarda öncelik neyse ona agırlık verilmelidir. Gereksiz bilgi ve görseller tasarımı kötü olmakla brakmaz akılda kalıcılığıda bozacaktır.
Broşürde gerekli görsel ve bilgilerin düzenle ve öncelikli konuların dikkat çekecek şekilde yapılması görseli akılda kalıcı oalcaktır.
Katlamalı ( Kırımlı ) Broşür

En kolay tanıtım ve reklam alanı olan broşür sürekliliğini hiç kaybetmektedir. Kalabalık yerlede birebir işlerine dagıtılması sizele kısa sürede birçok kişiye ulaşmanızı saglar. Broşür baskıları sadece dış mekanlarda değil, seminer, konferans, reklam tanıtım günleri gibi çeşitli etkinliklerde de oldukça etkilidir.

Katlamalı Broşür baskıları sizleri kısa sürekli faklı firma ve kişilere tanınmanızda kolaylık saglacağını unutmayınız. İstenirse çok bilgi içeren materyal veya az ve öz sadece tanıtım amaçlı olarakta kullanlır.

 

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz
3+5=?
A3 Çift Taraflı  Broşür 5000 Adet
A3 Çift Taraflı  Broşür 5000 Adet
A3 Çift Taraflı  Broşür 5000 Adet
A3 Çift Taraflı  Broşür 5000 Adet