Şeffaf Kartvizit

220.00 TL
Ürün Detayları:

Kartvizit

Tıpkı her insanın farklı parmak izine sahip olması gibi kartvizitlerinde her firmanın parmak izi olduğu söylenebilir. Çünkü birbirinin aynı kartvizit olamaz ve firmayı diğerlerinden ayıran özellikler mutlaka kartvizit temasında belirgin bir şekilde yer almalıdır. matbaa23.com olarak sizlere yeni ve modern kartvizit tasarımlarımızla hizmet etmekten gurur duyarız. Sıra dışı çizgiler taşıyan kartvizitlerimizin yanı sıra ekonomik kartvizit konseptinde lider firma özelliklerini barındıran kuruluşumuz profesyonel kartvizit tasarımları ile sizleri fazlasıyla memnun edecektir.

Geniş Bir Yelpazede Kartvizit Tasarımları Yapıyoruz

Son derece geniş bir yelpazede gerçekleştirilen birbirinden farklı ve çarpıcı özellikler taşıyan kartvizit tasarımlarımız arasından Örneğin;

  • Kabartma laklı kartvizit
  • Sıvama kartvizit
  • Şeffaf kartvizit
  • Mat selefonlu kartvizit
  • Parlak selefonlu kartvizit
  • Özel tasarım kartvizit

Bunlardan sadece birkaç tanesini oluşturuyor. Aynı zamanda reklam ve tanıtım amaçlı oluşturulan ekonomik broşürler ve diğer profesyonel matbaacılık hizmetlerimiz firmamızın ayrıcalığı ile sizlere sunulmaktadır. Başta kartvizit olmak üzere tüm ürünlerimizi sitemiz üzerinden inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Cazip fiyatlar ve ödeme kolaylıkları ile firmamız sizlerle çalışmaktan büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen bizlere iletişim seçeneklerimizden ulaşınız. Farkındalık yaratan ürünlerimizle sektörünüzün yıldızı olmaya şu an bir telefon kadar yakınsınız.

 www.acilcanta.com 

 

Şeffaf Kartvizit
Şeffaf Kartvizit
Şeffaf Kartvizit
Şeffaf Kartvizit
Şeffaf Kartvizit
Şeffaf Kartvizit
Şeffaf Kartvizit